a.) zítra začíná škola.
b.) dnes v 11:00 dopoledne odjel z nástupiště 9 3/4 z nádraží Kings Cross v Londýně bradavický expres a já v něm neseděla. Už zase.
...
( za a)
Proč já?
( za b)
( za b)
Proč já?
Myslím, že k první možnosti není třeba něco dodávat, jelikož jsem se už několikrát nechala slyšet, jak moc nenávidím školu. Vážně moc. Moc moc. Jako fakt hodně.
B. + škola =
Kde jsou invazi provádějící mimozemšťané, když je člověk potřebuje?
Co se druhého příkladu týče je myslím důvod našeho utrpení jasný : Voldemort vyhrál válku a studenti z mudlovských rodin ke studiu v Bradavické škole čar a kouzel již nejsou přijmáni.
Půjdu teď ven se smetím (navzdory tomu, že už zase vypadám jako zombie), třeba mě ještě mimozemšťani unesou, aby mě následně mohli využít jako hlavní předěmět jejich pitevní studie lidského těla. Smutná pravda je, že by to bylo s největší pravděpodobností příjemnější, než se zítra vrátit do školy.
Půjdu teď ven se smetím (navzdory tomu, že už zase vypadám jako zombie), třeba mě ještě mimozemšťani unesou, aby mě následně mohli využít jako hlavní předěmět jejich pitevní studie lidského těla. Smutná pravda je, že by to bylo s největší pravděpodobností příjemnější, než se zítra vrátit do školy.


Žádné komentáře:
Okomentovat